KEEN NEWPORT H2 M SANDÁLE india ink /rust
Dostupnosť: skladom
Kód produktu: 404
Popis produktu
Legendárny hybridný model Keen Newport H2, ktorý prepísal dejiny outdoorových sandálov, hodiace sa do všetkých podmienok.
Tvar vstupu do sandále umožňuje rýchle a pohodlné prezutie. Vďaka svojmu strihu model vyhovuje aj užívateľom so širším chodidlom a vyšším priehlavkom.
Bota sa sťahuje pomocou pružnej šnúrky s brzdičkou. Zvršok z polyesterovej popruhoviny je rýchloschnúci, rovnako ako podšívka. Penový materiál EVA, z ktorého je vyrobená stielka a medzipodrážka, poskytuje podporu klenby chodidla a dobré odpruženie topánky.
Spoľahlivý záber pri každom kroku zaistí kvalitná gumová podrážka s viacsmernou vzorkou, ktorá vďaka jemným zárezom zaručuje bezpečnú chôdzu aj na vlhkom povrchu. Istotu došľapu v teréne ďalej zvyšuje stabilizačný klenok.
Ekologicky šetrná technológia ECO ODOR CONTROL pôsobí proti vzniku mikroplesní a zápachu vo vnútri topánky.
Sandál Newport H2 vyniká masívnou ochranou prstov, ktorá je ikonickým prvkom značky Keen.
Typ produktu: sandále
Pohlavie: Pánske
Zapínanie: šnúrky
Medzipodrážka: EVA
Podrážka: guma
Zvršok: Rýchloschnúci polyester
Séria: Newport (Keen)
Farba: india ink/rust
veľkosti sú v UK číslovaní